Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

gora

20220412 01Tegoroczne Święta Wielkanocne już za nami. W Wielkim Tygodniu, we wtorek,  spotkaliśmy się, jak co roku, na spotkaniu wielkanocnym, by złożyć sobie życzenia. Było nas wyjątkowo dużo, bo trzydziestu, szczególnie w dobie pandemii, na szczęście lekko wygasającej. Zaszczycili nas zaproszeni goście: poseł RP p. Wiesław Szczepański oraz, zawsze chętnie uczestniczący w naszych przedsięwzięciach i spotkaniach, dowódca 1. Leszczyńskiego dywizjonu przeciwlotniczego ppłk Daniel Katarzyński. W restauracji Olimp, dwunastego kwietnia spędziliśmy kilka godzin.

Prezes Stowarzyszenia płk w st. spocz. Mirosław Rochmankowski złożył wszystkim obecnym życzenia świąteczne,20220412 03 następnie głos zabrali zaproszeni goście, dzieląc się z obecnymi swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi aktualnych wydarzeń, tj. inwazji rosji na Ukrainę. Następnie ponownie wystąpił Prezes Stowarzyszenia przedstawiając bieżące informacje o dokonaniach Stowarzyszenia i planowanych w przyszłości przedsięwzięciach. Potem już było wszystko, co dobre dla podniebienia z kuchni restauracji Olimp. Nie zabrakło oczywiście jajka, którym symbolicznie się podzieliliśmy oraz pysznego żuru. I oczywiście spotkanie ponownie stało się okazją do wspólnych wspomnień. Obiecaliśmy sobie, że spotkamy się na takim, świątecznym spotkaniu za rok.

Pozostałe zdjęcia ze spotkania można obejrzeć w GALERII. Kliknij tutaj.

Imieniny

Sobota, 09-12-2023, Imieniny obchodzą Delfina, Joachim, Joachima
Do końca roku pozostało: 23 dni

ZEGAR

Licznik odwiedzin

2461181
DzisiajDzisiaj244
WczorajWczoraj570
Bieżący tydzieńBieżący tydzień5626
Bieżący miesiącBieżący miesiąc7413
WszyscyWszyscy2461181