Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

gora

20160624 02W dniu 24 czerwca 2016 roku odbyło się zebranie robocze członków naszego Stowarzyszenia. Prezes Stowarzyszenia przekazał bieżące informacje dotyczące najblizszych planowanych zamierzeń Stowarzyszenia, jak i realizacji dotychczasowych zamierzeń. Z przykrością musieliśmy zrezygnować z planowanej dużo wcześniej na ten dzień wycieczki do Wrocławia. Powodem odwołania wycieczki był brak autobusu z 4Zpplot, który z przyczyn służbowych został przydzielony do innych zadań. Może uda się zorganizować tą wycieczkę do Wrocławia w późniejszym, powakacyjnym terminie.

Zebranie to miało jeszcze jeden bardzo przyjemny akcent. Spotkaliśmy się aby uhonorować bardzo znaczące jubileusze dwóch członków naszego Stowarzyszenia. 80-lecie urodzin obchodził Zdzisław Poch, natomiast 70-lecie urodzin obchodził Zdzisław Patoła. Obaj dostojni jubilaci zostali uhonorowani okolicznościowymi listami gratulacyjnymi oraz upominkami książkowymi. Gratulacje w imieniu członków Stowarzyszenia złożył Prezes kolega Rochmankowski. Wsyscy obecni odśpiewali gromkie Sto Lat! dla jubilatów. Następnie jubilaci podziękowali za pamięć i życzenia oraz podzielili się z nami wspomnieniami z czasów zarówno służby wojskowej, jak i własnych korzeni. Podniosła atmosfera tak znamienitych jubileuszy sprzyjała dyskusjom i wspomnieniom całego grona przyjaciół na temat dokonań służby i pracy, szczególnie na rzecz środowiska leszczyńskiego. Więcej zdjęć z zebrania kliknij tutaj

Imieniny

Piątek, 22-09-2023, Imieniny obchodzą Joachim, Joachima, Maurycy
Do końca roku pozostało: 101 dni

ZEGAR

Licznik odwiedzin

2402475
DzisiajDzisiaj395
WczorajWczoraj474
Bieżący tydzieńBieżący tydzień2011
Bieżący miesiącBieżący miesiąc12661
WszyscyWszyscy2402475