Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KOMUNIKAT

nekro kowalczyk tadeusz

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  

55ppp 1

 

55ppp 2

 

 

logo GWlogo krzemieniewologo lipnologo osiecznalogo rydzyna

 

 

 

 

 

 

logo wiciechowalogo wijewologo astromallogo peamcologo werner kenkel

 

 

 

 

Rekonstrukcja pomnika 55 Poznańskiego Pułku Piechoty w zasadzie została zakończona. Jednak ze względu na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa uroczyste odsłonięcie nowego pomnika nastąpi w terminie późniejszym. Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego filmu przedstawiającego kolejne etapy rekonstrukcji oraz wizualizację ukończonego pomnika. Film jest umieszczony na kanale Youtube - Kliknij tutaj.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 KOMUNIKAT

W pozycji menu "HISTORIA" umieściliśmy zakładkę "Ogród Pamięci". Zawiera ona listę osób zmarłych, związanych z 69 Leszczyńskim Pułkiem Przeciwlotniczym ale również z pozostałymi jednostkami garnizonu leszczyńskiego. Zakładka ta jest hołdem ale również wyrazem pamięci o naszych koleżankach i kolegach, którzy swoją służbę związali z garnizonem leszczyńskim i spoczęli na "wieczną wartę" nie tylko na leszczyńskich cmentarzach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do "Ogrodu pamięci". Ostatnia aktualizacja 26.03.2019r.  Kliknij tutaj.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Imieniny

Poniedziałek, 29-11-2021, Imieniny obchodzą Błażej, Bolemysł, Fryderyk
Do końca roku pozostało: 33 dni

Licznik odwiedzin

1918314
DzisiajDzisiaj3
WczorajWczoraj621
Bieżący tydzieńBieżący tydzień3
Bieżący miesiącBieżący miesiąc15702
WszyscyWszyscy1918314