Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KOMUNIKAT

 Szanowni Przyjaciele i Sympatycy oraz Koledzy - Członkowie

naszego Stowarzyszenia

W związku z rozpoczętymi pracami rekonstrukcyjnymi pomnika poświeconego żołnierzom 55 Poznańskiego Pułku Piechoty zwracamy się z gorącym apelem o wsparcie finansowe lub materialne w odtworzeniu tego pomnika.

APEL na stron interjpg 2

 Zainteresowanych obejrzeniem zdjęć przedwojennych oryginalnego pomnika 55ppp zapraszamy do naszej GALERII. Kliknij tutaj.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

logo GW

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 KOMUNIKAT

W pozycji menu "HISTORIA" umieściliśmy zakładkę "Ogród Pamięci". Zawiera ona listę osób zmarłych, związanych z 69 Leszczyńskim Pułkiem Przeciwlotniczym ale również z pozostałymi jednostkami garnizonu leszczyńskiego. Zakładka ta jest hołdem ale również wyrazem pamięci o naszych koleżankach i kolegach, którzy swoją służbę związali z garnizonem leszczyńskim i spoczęli na "wieczną wartę" nie tylko na leszczyńskich cmentarzach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do "Ogrodu pamięci". Ostatnia aktualizacja 26.03.2019r.  Kliknij tutaj.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Imieniny

Czwartek, 29-10-2020, Imieniny obchodzą Euzebia, Franciszek, Longin
Do końca roku pozostało: 64 dni

Licznik odwiedzin

1622041
DzisiajDzisiaj272
WczorajWczoraj1103
Bieżący tydzieńBieżący tydzień3285
Bieżący miesiącBieżący miesiąc26552
WszyscyWszyscy1622041